Fundusze Europejskie

W 2017  roku nasza firma uzyskała wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Od tego też roku rozpoczęliśmy realizację szkoleń zawodowych z umiejętności miękkich w ramach projektów z dofinansowaniem ze środków unijnych w tematyce wizerunku:

Aktualne tematy szkoleń to:

  1. „Wizerunek w biznesie”  –  8 godzinne szkolenie skierowane do firm, korporacji, urzędów, po którym uczestnik zdobędzie wiedzę na jak ważny w jest ubiór  w biznesie jak prostymi środkami sprawić by zawsze wyglądać schludnie i elegancko i osiągnąć sukces w negocjacjach lub rozmowach z klientem
  2. „ Aktywizacja kobiet na rynku pracy” – 8 godzinne szkolenie skierowane do kobiet, aby im ułatwić powrót do aktywności zawodowej po okresie pobytu w domu związanym z urodzeniem dzieci lub okresem bezrobocia po którym uczestniczki zdobędą wiedzę  jak wizerunek może pomóc w osiągnięciu samoakceptacji oraz pomóc w powrocie do aktywności zawodowej po przerwie.

Szkolenia podzielone są na część wykładową oraz część warsztatową pozwalającą utrwalić nabytą wiedzę. Zajęcia prowadzone są w sposób angażujący uczestników.

We współpracy z trenerami w zakresie szkoleń z technik sprzedaży, budowania relacji w zespole, zarządzania czasem tworzymy niepowtarzalne szkolenia „szyte na miarę” dokładnie takie jakich potrzebują nasi klienci.

Pomagamy także w pozyskaniu funduszy szkoleniowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o szczegóły